Nabízíme vystoupení
orchestru
a mažoretek.
více informací
titulek Městský dechový orchestr Kopřivnice, MěDO
Hledáme začínající i zkušené muzikanty!
Přijďte si s námi zahrát.
Úvod Nové Vystoupení Kontakt O nás Z historie Odkazy English united kingdom flag facebook-icon

Městský dechový orchestr Kopřivnice

Informace k vystoupením

Manažer: Ing. Vladimír Švarc
e-mail: vladimir.svarc(zavináč/at)ktknet.cz
tel: +420 731 876 979


Městský dechový orchestr Kopřivnice je velký dechový orchestr, který od roku 1994 navazuje na činnost předchozích kopřivnických hudebních těles - Hudbu závodního klubu ROH Tatra Kopřivnice a Dechový orchestr mladých na učilišti (viz. historie dechové hudby v Kopřivnici).

Od počátku byl uměleckým vedoucím a dirigentem Městského dechového orchestru Kopřivnice Alois Hrnčárek. Od roku 2008 působil jako 2. dirigent Pierre Scotto. Na konci roku 2012 Alois Hrnčárek ukončil v orchestru svou činnost. Pozici šéfdirigenta a uměleckého vedoucího od té doby zastává Pierre Scotto.

Orchestr tvoří kolem 50 amatérských muzikantů z Kopřivnice a okolí, které spojuje láska ke koncertní dechové hudbě ve všech jejích podobách. Orchestr hraje skladby nejrůznějších žánrů od klasiky až po současnou hudbu. Městský dechový orchestr Kopřivnice Vám dle Vašich specifických požadavků vytvoří důstojnou atmosféru kulturního zážitku naplněnou příjemnou a veselou pohodou, jak při slavnostních příležitostech městského, regionálního i celostátního charakteru, tak v rámci promenádních koncertů i pochodových vystoupení. Program vystoupení může obsahovat skladby instrumentální, zpívané i sólové a podílet se na něm může kolem 40 účinkujících. Orchestr spolupracuje také s mažoretkami Sunny Kopřivnice a s mažoretkami Lassies Brno.

Organizační a finanční záležitosti orchestru or roku 2013 spravuje Spolek hudebníků Městského dechového orchestru Kopřivnice. Orchestr je v podporován městem Kopřivnice a příznivci dechové hudby z okolí.

Městský dechový orchestr Kopřivnice          Město Kopřivnice        Město Kopřivnice        Město Kopřivnice


Získali jsme ocenění města Kopřivnice

23. 8. 2018

MěDO

Rozhovor pro Kabelovou televizi Kopřivnice k příležitosti 20 let existence orchestru

klikni pro přehrání rozhovoru pro kabelovou televizi

Orchestr v pořadu ČT:

... a tuhle znáte ?


Městský dechový orchestr Kopřivnice, www.orchestr-koprivnice.cz
web admin: 2.roman.haba.3(zavináč/at)gmail.com